Witakcego 1, Zgierz, czynne od 8:00 do 18:30

Tło strony

O nas

Cukiernia i Lodziarnia Szarlotka w Zgierzu jest firmą rodzinną działającą na łódzkim rynku od  1992 roku. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych cukierników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Uznanie i zadowolenie naszych klientów było mobilizacją do podjęcia decyzji o wprowadzeniu nowych produktów.

Obecnie naszą ofertę handlową stanowi ponad 200 pozycji asortymentowych, w tym różnego rodzaju:

  • torty,
  • ciasta,
  • ciasteczka,
  • herbatniki,
  • lody w bogatej palecie smakowej.

Wykorzystując sprawdzone receptury, oparte o wysokiej jakości prodkty naturalnego pochodzenia, staramy się zadowolić i słodko zaskoczyć klientów. Te apetyczne smakołyki, przy wykorzystaniu nowoczesnego transportu, sprzedajemy w sieci własnych sklepów :

  1. Cukiernia Szarlotka - ul. Witkacego 1, paw. nr 1, tel.: 501469322,
  2. Kawiarnia Szarlotka Cafe - ul. Witkacego 1, paw. nr 5, tel.: 501469483,
  3. Tesco, ul. Popiełuszki 6,
  4. Tesco, ul. Długa 44/46 (róg Mielczarskiego).

Zapraszamy do zakupów online, płacąc wygodnie odbierz w naszym punkcie lub zamów z dowozem.


Zamówione wyroby doręczamy pod każdy wskazany adres na obszarze Łodzi,  Zgierza i okolic.


Galeria zdjęć

CUKIERNIA SZARLOTKA - O NAS

Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia. Gwarantujemy, że każde ciasto, tort lub inny deser będą miały wyjątkowy wygląd i doskonały smak. Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia.

WARUNKI DOSTAWY

Naszt dostawy realizujemy na terenie województwa łódzkiego. Wprowadź kod pocztowy do wyszukiwarki i sprawdź koszt dostawy. Przy każdym produkcie podana jest informacja dotycząca minimalnego czasu realizacji zamówienia. Podczas zakupów proszę podać datę realizacji zamówienia. Dostawa zakupionego towaru odbywa się Transportem Firmowym lub Pocztą Polską.