Witakcego 1, Zgierz, czynne od 8:00 do 18:30

Tło strony

Mapa Dostaw

Warunki i koszty dostawy

Produkty dostępne w sklepie internetowym www.szarlotka.pl oferowane są wraz z dostawą lub odbiorem na miejscu. Wszystkie torty przygotowujemy w naszej cukierni. Zamówione przez Ciebie produkty przygotowujemy tak, aby były dostarczone do Ciebie świeże, o określonej przez porze. Prosimy zapoznać się z zamieszczonymi poniżej warunkami i kosztami dostawy, które są integralną częścią Regulaminu naszego sklepu.

  1. Standardowe koszty dostawy pod adres wskazany przez Zamawiającego ustalane są po podaniu przez klienta kodu pocztowego adresu dostawy.
  2. Dostawę można zamówić również z odbiorem w jednej z restauracji. Adresy i koszty dostawy do restauracji znajdują się w tabeli poniżej..
  3. Wyroby cukiernicze dostarczane są od poniedziałku do soboty. Zobowiązujemy się do terminowego dostarczenia zamówienia w dniu wybranym przez Klienta. Wszelkie zmiany w terminie dostawy muszą być ustalone z Cukiernią tel. 513 258 283 lub mailem : kontakt@szarlotka.com.pl
  4. W przypadku zamówień firmowych lub wykraczających poza obszar dostaw prosimy o kontakt indywidualny.


Sprawdź koszt dowozu tortu pod wskazany adres:

Odbiór własny tortów w restauracji:

Adres odbioruKoszt dostawy
Hotel & Restauracja "Konstancja", Niesięcin 
30 zł
Biały Pałac, Niesięcin 
30 zł
Restauracja Czarny Staw, Nowy Adamów
30 zł
Va Banque. Restauracja. Catering, Zgierz
10 zł
Sala bankietowa Balentino, Zgierz
15 zł
Restauracja Jagusia, Zgierz
15 zł
Restauracja & Pokoje Hotelowe "Route One", Zgierz
15 zł
Sala Wanilia, Biała
20 zł
"Zajazd u Przemka", Zgierz
15 zł

Odbiór osobisty tortów w naszych punktach:


Adres odbioruKoszt dostawy
Cukiernia Szarlotka - Zgierz, ul. Witkacego 1, paw. nr 1 0,00 zł
Szarlotka Cafe -  Zgierz, ul. Witkacego 1, paw. nr 50,00 zł
Tesco, Zgierz, ul. Popiełuszki 60,00 zł
Tesco, Zgierz, ul. Długa 44/46 (róg Mielczarskiego)0,00 zł

CUKIERNIA SZARLOTKA - O NAS

Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia. Gwarantujemy, że każde ciasto, tort lub inny deser będą miały wyjątkowy wygląd i doskonały smak. Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia.

WARUNKI DOSTAWY

Naszt dostawy realizujemy na terenie województwa łódzkiego. Wprowadź kod pocztowy do wyszukiwarki i sprawdź koszt dostawy. Przy każdym produkcie podana jest informacja dotycząca minimalnego czasu realizacji zamówienia. Podczas zakupów proszę podać datę realizacji zamówienia. Dostawa zakupionego towaru odbywa się Transportem Firmowym lub Pocztą Polską.