Warunki i koszty dostawy

Produkty dostępne w sklepie internetowym www.szarlotka.pl oferowane są wraz z dostawą lub odbiorem na miejscu. Wszystkie torty przygotowujemy w naszej cukierni.

Zamówione przez Ciebie produkty przygotowujemy tak, aby były dostarczone do Ciebie świeże, o określonej przez porze. Prosimy zapoznać się z zamieszczonymi poniżej warunkami i kosztami dostawy, które są integralną częścią Regulaminu naszego sklepu.

Standardowe koszty dostawy pod adres wskazany przez Zamawiającego ustalane są po podaniu przez klienta kodu pocztowego adresu dostawy.

Dostawę można zamówić również z odbiorem w jednej z restauracji. Adresy i koszty dostawy do restauracji znajdują się w tabeli poniżej.

  • Wyroby cukiernicze dostarczane są od poniedziałku do soboty.
  • Zobowiązujemy się do terminowego dostarczenia zamówienia w dniu wybranym przez Klienta. Wszelkie zmiany w terminie dostawy muszą być ustalone z Cukiernią tel. 513 258 283 lub mailem: kontakt@szarlotka.com.pl
  • W przypadku zamówień firmowych lub wykraczających poza obszar dostaw prosimy o kontakt indywidualny: tel. 513 258 283 lub mailem: kontakt@szarlotka.com.pl