Witakcego 1, Zgierz, czynne od 8:00 do 18:30

Tło strony

Współpraca z firmami


Wśród wielu naszych wyrobów szczególne miejsce zajmują torty wykonywane na zamówienie firm, z okazji jubileuszów i innych uroczystości. Na specjalne zamówienie tworzymy torty, które wpisują się w klimat i styl imprez firmowych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą indywidualną zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz zgłoszeniowy w zakładce kontakt.

CUKIERNIA SZARLOTKA - O NAS

Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia. Gwarantujemy, że każde ciasto, tort lub inny deser będą miały wyjątkowy wygląd i doskonały smak. Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia.

WARUNKI DOSTAWY

Naszt dostawy realizujemy na terenie województwa łódzkiego. Wprowadź kod pocztowy do wyszukiwarki i sprawdź koszt dostawy. Przy każdym produkcie podana jest informacja dotycząca minimalnego czasu realizacji zamówienia. Podczas zakupów proszę podać datę realizacji zamówienia. Dostawa zakupionego towaru odbywa się Transportem Firmowym lub Pocztą Polską.