Witakcego 1, Zgierz, czynne od 8:00 do 18:30

Tło strony

POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego.
Natomiast zgodnie z art. 10 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów, prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

  1.  rozpoczęcia – za zgodą klienta – wykonania wyrobu przed upływem terminu 24 godzin od zawarcia umowy;
  2.  towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;
  3.  towarów, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub które ulegają szybkiemu zepsuciu lub degradacji spożywczej.

Klient ma prawo odstąpić od umowy i anulować zamówienia, jeśli zrobi to z odpowiednim wyprzedzeniem i w regulaminowo określony sposób. W tym celu konieczne jest zgłoszenie drogą mailową lub telefoniczną w ciągu 2 godzin po złożeniu zamówienia. W przypadku przekroczenia tego czasu należy kierować zapytanie dotyczące opcji odstąpienia od umowy i anulacji kontaktując się z :

SZARLOTKA CUKIERNIA TOMASZ KAŁUŻNY
95-100 Zgierz
Ul. Witkacego nr 1, lok. paw. 1

tel. 513 258 283
kontakt@szarlotka.com.pl

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 2 godzin od godziny zapłaty zaksięgownej na koncie Cukierni. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy: 

  1. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb ) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 
  2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza  odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

CUKIERNIA SZARLOTKA - O NAS

Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia. Gwarantujemy, że każde ciasto, tort lub inny deser będą miały wyjątkowy wygląd i doskonały smak. Korzystamy ze sprawdzonych przepisów i wysokiej jakości produkty naturalnego pochodzenia.

WARUNKI DOSTAWY

Naszt dostawy realizujemy na terenie województwa łódzkiego. Wprowadź kod pocztowy do wyszukiwarki i sprawdź koszt dostawy. Przy każdym produkcie podana jest informacja dotycząca minimalnego czasu realizacji zamówienia. Podczas zakupów proszę podać datę realizacji zamówienia. Dostawa zakupionego towaru odbywa się Transportem Firmowym lub Pocztą Polską.